automn

آموزش گوگل ادز

automnRight
social
about درباره وبلاگ
# موضوعات
#

آموزش گوگل ادز

خدمات بهترین اژانس دیجیتال مارکتینگ

دوشنبه یازدهم 5 1400

آژانس بازاریابی دیجیتال چیست و وظایف آن چیست؟


در دنیای امروز ، اگرچه بازاریابی و تبلیغات هنوز سنتی هستند ، یعنی چاپ کاتالوگ ، تبلیغات رادیویی و تلویزیونی و غیره ، اما بیشتر به صورت دیجیتالی انجام می شود و این به معنای از بین رفتن روش بازاریابی سنتی نیست؛ این به این دلیل است که تکنیک های بازاریابی سنتی هنوز جای خود را در بین برخی از کمپین های بازاریابی دیجیتال حفظ کرده اند. 

تقریباً می توان گفت که اصطلاح "آژانس بازاریابی دیجیتال" بسیار عجیب است ، چرا؟ زیرا هیچ تعریف دقیقی در دست نیست. از آنجایی که هر کسب و کار یا مکانی ممکن است خود را به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال معرفی کند ، ما باید تفاوت های آن را با بازاریابی سنتی و اینکه آژانس بازاریابی دیجیتال دقیقاً چیست مشخص کنیم تا به خوبی با علاقه مندان متناسب باشد. با انجام خدمات اژانس دیجیتال مارکتینگ می توانید جهش بزرگی در کسب و کار خود داشته باشید.


اما آژانس بازاریابی دیجیتال دقیقاً چیست؟ در ابتدا ممکن است احساس کنید که این س veryال بسیار ساده و پیش پا افتاده است. اما با جستجوی این س inال به زبان فارسی یا معادل انگلیسی آن در موتورهای جستجو ، متوجه خواهید شد که با موضوعی به ظاهر ساده ، اما از نظر درون سخت و چالش برانگیز هستید. موضوعی که می تواند ساعت ها مورد بحث قرار گیرد و در نهایت توجیه پذیر نباشد.


احتمالاً بارها این جمله را شنیده اید که می گوید: "دنیای بازاریابی در حال تغییر است." من فکر می کنم این جمله درست است ، اما من احساس می کنم که هر کس دیدگاه متفاوتی در مورد این موضوع دارد. دیدگاه من در مورد این مسئله این نیست که مسیر بازاریابی به کجا می رود و آینده آن کجاست. زیرا ما در زمان حال زندگی می کنیم و باید به زمان حال خود پی ببریم

. علاوه بر این ، انتخابهای امروز به عنوان یک انسان یا مدیر در تجارت است که آینده انسانها یا مشاغل را رقم خواهد زد. در علم مدیریت ، از مسئله تصمیم گیری به عنوان یکی از وظایف مهم بشر یاد شده است. بنابراین ، طبق این گفتگوها ، مدیران تبلیغات و بازاریابی تجاری باید بتوانند تصمیمات هوشمندانه ای بگیرند. زیرا آنها نقش مهمی در آینده مشاغل ایفا می کنند.

 بنابراین ، درک وظایف آژانس های بازاریابی دیجیتال در انتخاب آنها برای کار با آنها به مدیران تجاری کمک می کند تا در فرآیند همکاری با آژانس های بازاریابی دیجیتال و برون سپاری مسئولیت های بازاریابی دیجیتال خود ، انتخاب های هوشمندانه تری انجام دهند. دانستن این وظایف همچنین در پیگیری مسائل دیجیتال مارکتینگ بسیار مثر است.با خواندن این مقاله ، تصویر واضح تری به دست خواهید آورد و انتظارات بهتری از شرکتی که وظیفه بازاریابی دیجیتال کسب و کار خود را به آن سپرده اید ، و همچنین تأثیر فعالیت های آن بر کسب و کار خود خواهید داشت. در این مقاله سعی کرده ام منابع مطالعاتی مختلف را با تجربیات شخصی و کاری خود جمع آوری کرده و به این س answerال پاسخ مناسبی بدهم. در نتیجه می توان گفت این مقاله دقیقاً بر اساس منابع مطالعات مذکور تدوین و نوشته شده است که فهرست آنها در انتهای مقاله موجود است.


آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

به گزارش ایلنا  ، یک کارگزار که تعدادی کار را برای شما و برای شما انجام می دهد ، نمایندگی نامیده می شود. به فردی که در یک آژانس کار می کند نماینده نیز گفته می شود. مدیر کسب و کار یا نماینده مدیر ، با سپردن وظایف به نمایندگی ، محدوده کاری آن را تعیین می کند. همچنین بزرگترین رویداد تبلیغاتی و بازاریابی برای آژانس ها عصر دیجیتال بود که تحولی جدید را برای آنها رقم زد.


دیجیتال مارکتینگ چیست؟


"بازاریابی دیجیتال چیست؟" من همیشه گفته ام که بهترین راه برای پاسخ به این س toال ، جستجوی گوگل است. زیرا گوگل بهترین مقالاتی را که این موضوع را به زبان انگلیسی و فارسی توضیح داده اند به شما نشان می دهد.


به عنوان مثال ، Hubspot بازاریابی دیجیتال را اینگونه تعریف می کند:


بازاریابی دیجیتال شامل تمام تلاش های بازاریابی است که از دستگاه الکترونیکی یا اینترنت استفاده می کند. مشاغل از کانال های دیجیتالی مانند موتورهای جستجو ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل و وب سایت های خود برای ارتباط با مشتریان فعلی و آینده نگر استفاده می کنند

یا به عنوان مثال ، مارکتو در تعریف بازاریابی دیجیتال می گوید:


در سطح بالا ، بازاریابی دیجیتال به تبلیغاتی گفته می شود که از طریق کانال های دیجیتالی مانند موتورهای جستجو ، وب سایت ها ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل و برنامه های تلفن همراه ارائه می شود. در حالی که این اصطلاح طیف وسیعی از فعالیت های بازاریابی را پوشش می دهد ، که همه آنها مورد توافق جهانی نیستند

Smart Insights در تعریف دیجیتال مارکتینگ می گوید:


استفاده از اینترنت و سایر رسانه ها و فناوری دیجیتالی برای حمایت از بازاریابی مدرن ، طیف گیج کننده ای از برچسب ها و اصطلاحات اصیل ایجاد شده توسط دانشگاهیان و متخصصان را ایجاد کرده است. بازاریابی دیجیتال ، بازاریابی اینترنتی ، بازاریابی الکترونیکی و بازاریابی تحت وب نامیده می شود و این اصطلاحات جایگزین در طول زمان متفاوت بوده است

این سایت بازاریابی دیجیتال را به شرح زیر تعریف می کند:


بازاریابی دیجیتال شامل همه ابزارها و فعالیتهایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در زمینه دیجیتال (وب ، اینترنت ، تلفن همراه یا سایر ابزارهای دیجیتال) استفاده می شود.

وب سایت 24 در تعریف بازاریابی دیجیتال می گوید:


اصطلاح بازاریابی دیجیتال برای توصیف مجموعه ای از فعالیتهایی است که برای ارتقاء محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتال انجام می شود. در واقع ، تمام فعالیت هایی که برای ارتقاء محصولات ، خدمات ، مارک ها و رفتار مشتریان در اینترنت انجام می شود ، بازاریابی دیجیتال محسوب می شود.

سایت elaud در تعریف دیجیتال مارکتینگ می گوید:


بازاریابی دیجیتال چتری است که تمام تلاش های بازاریابی آنلاین شما را پوشش می دهد. مشاغل از کانال های دیجیتالی مانند موتورهای جستجوی گوگل ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل و وب سایت ها برای دستیابی به مشتریان فعلی و آینده خود استفاده می کنند.

من حدس می زنم که پس از خواندن این تعاریف مختلف ، به نوعی نتیجه گیری رسیده اید. اما اگر هنوز نیامده اید ، این را به روش ساده برای شما توضیح می دهم تا دچار سردرگمی نشوید.


به همه فعالیت های بازاریابی که از اینترنت و ابزارهای دیجیتال استفاده می کنند ، دیجیتال مارکتینگ یا دیجیتال مارکتینگ گفته می شود.(0) نظر
X